• Jsme jednička ve financování multifunkcí a špičkových tiskáren Konica Minolta.
  • Ušetřete vaše firemní náklady sjednáním velmi výhodného pronájmu na míru!
Poptat tiskárnu »Konica Minolta - Elite Partner

Prodej kopírek, tiskáren a multifunkcí

Zjistěte, kolik peněz při nákupu tiskárny u nás můžete zaručeně ušetřit!

Jsme vaším bezpečným průvodcem ve světě moderních tiskáren

Naše společnost je dlouhodobě největší certifikovaný prodejce tiskových zařízení Konica Minolta v České republice. Jsme také specialisté na prodej tiskáren Hewlett Packard a Canon. Kromě standardního prodeje nabízíme i oblíbený nákup tiskárny formou úsporného pronájmu s individuálními obchodními podmínkami jako je např. délka doby pronájmu či volba splátkové strategie. Jedná se o značkový pronájem kopírek a tiskáren s financováním na míru spolu s garantovanými výhodami a službami.

Prodej kopírek

Autorizovaný prodej tiskáren a kopírek - profesionální poradenství

Nabídka tiskáren, tiskových zařízení a jejich technologií je v dnešní době mimořádně široká. Od základních strojů pro domácí kanceláře přes super rychlé firemní multifunkce s šikovnými uživatelskými funkcemi, s intuitivním ovládáním, se skenerem, kopírkou nebo faxem až po opravdu nejvýkonnější produkční tiskové systémy. Poradíme vám, jak si správně vybrat tiskárnu, kopírku či multifunkci pro maximální efektivitu vaší práce v současném digitálním světě.

Navštivte náš showroom Konica Minolta v Praze 9, kde najdete vše na jednom místě!

Nadstandardní péče při výběru tiskárny či kopírky

Je pro vás výhodnější vybrat si tiskárnu inkoustovou nebo laserovou? S jakými náklady na tisk je třeba během provozu stroje počítat? Jaké tiskové či kopírovací úlohy má tiskárna plnit, jak často jí budete používat a kolik lidí bude kopírku využívat? Jaké jsou vaše nároky na rychlost, kvalitu tisku a zabezpečení? Už víte, jaká tiskárna bude pro vás nakonec skutečně nejvýhodnější?

Naši obchodní konzultanti pomáhají klientům vybrat si optimální tiskárnu pro jejich potřeby a využití. Při poradenství klademe důraz na celkové náklady na tisk včetně nezbytného pravidelného servisu. Spolehněte se bez obav na naše technické odborníky, kteří vám mohou navrhnout i komplexní tiskové a dokumentové řešení pro práci s dokumenty k dosažení vyšší efektivity během firemních procesů a ke snížení výdajů do tiskové a kopírovací techniky. Vždy vám také zaručujeme špičkovou kvalitu služeb našeho autorizovaného servisu tiskáren Konica Minolta.

Prodej kopírek

Investice do tiskáren a tiskových procesů = investice do budoucnosti

Jsme zákaznicky orientovaná společnost se spolehlivými a dynamickými IT službami. S flexibilním financováním pro prodej kopírek nebo tiskáren a taktéž s nabídkou nejmodernějších produktů. Tiskárnu můžete u nás poptat i online pomocí chytrého formuláře. Tato elektronická poptávka je pro vás samozřejmě nezávazná. Z rolovací nabídky si jednoduše vyberete vámi požadované parametry tiskárny a způsob jejího financování. Naší nabídku tiskového stroje a případná doporučení vám zašleme v co nejkratší době.

Poptat tiskárnu »


Odborně vám pomůžeme s výběrem.
Poradenství poskytujeme ZDARMA!

266 711 212
266 711 146

zaslat poptávku

PORADENSTVÍ