• Jsme jednička ve financování multifunkcí a špičkových tiskáren Konica Minolta.
  • Ušetřete vaše firemní náklady sjednáním velmi výhodného pronájmu na míru!
Poptat tiskárnu »Konica Minolta - Elite Partner

O nás

Produkty a služby pro profesionální tisk a digitální kancelář

Společně s námi budete vždy napřed s nejlepším tiskovým řešením!

Firma MYSELF kancelářská technika se specializuje už od roku 1995 na prodej a pronájem moderních kancelářských produktů, zejména na hardware pro kvalitní tisk, a poskytování ucelených odborných služeb pro tiskovou infrastrukturu.
Naše společnost realizuje nejlepší tisková či dokumentová řešení klientům na míru na základě auditů či optimalizačních analýz pro úsporu nákladů na tisk. Nabízíme financování při nákupu tiskáren formou pronájmu známého jako MYSELF ALL IN ONE.
Jedná se o oblíbenou a výhodnou možnost pořízení úplně nové nejvyspělejší kancelářské techniky s individuálními obchodními podmínkami včetně VIP péče a se službami zdarma.
Mezi zákazníky společnosti MYSELF patří jak malé rodinné firmy, tak i velké společnosti či státní organizace. V naší obslužné oblasti pro prodej a servis jsou regiony z celé České republiky.

Konica Minolta Elite Partner - MYSELF kancelářská technika

Tiskárny Konica Minolta využívají 2/3 z TOP 100 firem! Důvěřují jim korporace i banky.

Největší prodejce tiskáren a certifikovaný Elite Partner Konica Minolta

Jsme dlouhodobou českou jedničkou v oblasti prodeje techniky Konica Minolta pro kancelářský a produkční tisk. Ocenění pro největšího prodejce získáváme pravidelně už přes 10 let.
Naše společnost je certifikovaný Elite Partner Konica Minolta. Jedná se o nejvyšší profesionální certifikaci, kterou lze od tohoto výrobce obdržet jako důkaz špičkové odbornosti a výkonnosti.

Autorizovaný servis tiskáren

Poskytujeme spolehlivý autorizovaný servis Konica Minolta pro rychlé řešení všech hardwarových oprav, pro instalace tiskáren, multifunkcí, tiskových zařízení u zákazníků a technickou podporu. V servisních službách vám garantujeme léty prověřenou kvalitu.

Showroom Konica Minolta

Showroom Konica Minolta v Praze

V Praze 9, v Poděbradské ulici nedaleko stanice metra Hloubětín jsme vybudovali obchodní a technické centrum společnosti a jeden z největších showroomů Konica Minolta v ČR s širokou nabídkou tiskových strojů. Klientům nabízíme nadčasové tiskárny či všestranné multifunkce se skvělými funkcemi, výkonem a precizní kvalitou tisku pro současné digitální kanceláře a profesionální produkční tisk.

Dodáváme pokročilá řešení pro zpracování dokumentů, kancelářský a produkční tisk.


Odborně vám pomůžeme s výběrem.
Poradenství poskytujeme ZDARMA!

266 711 212
266 711 146

zaslat poptávku

PORADENSTVÍ